Virtually - titulní stránka Fotolab Virtually


Totalitní praktiky Evropské unie a EU-disident Klaus

Lukáš Petřík

Tak nám ten zlotřilý český prezident Klaus zase udělal v EU ostudu. Ten darebák si troufnul říct na své návštěvě Irska svůj názor na Lisabonskou smlouvu, který s ním sdílí většina obyvatel Irska i České republiky (a nakonec i Evropy). To si ale dovolil! Kdo si myslí, že je? Snad prezident suverénního demokratického státu?

Měli bychom mu raději zakázat stýkat se s lidmi, s kterými chce. Měli bychom ho ostatně možná nakonec úplně nechat zavřít. EU si rozvracet nedáme! S EU na věčné časy a nikdy ne jinak!

To, že mají občané Irska jiný názor a že ve většině států v EU by Lisabonská smlouva v referendech neprošla (proto se také referenda nekonají), nám přece nezabrání v dějinném poslání budování Svazu evropských socialistických republik!

Kdo nejde s EU, jde proti nám a tvrdě to pocítí. S kontrarevolucionáři a reakcionáři my tvrdě zakročíme a Irové budou opakovat referenda, dokud se nerozhodnou správně. Pak už se na nějaké Iry či Čechy budeme moci vykašlat, protože Lisabonská smlouva nám stejně dává pravomoci měnit si unii bez dalších smluv a dle naší libovůle.

Svoboda znamená otroctví! Lisabonská smlouva znamená demokracii! Novou evropskou demokracii.Lukáš Petřík
šéfredaktor www.EUportal.cz , editor www.EUserver.cz ,
předseda o. s. Mladá pravice , redaktor časopisu Portál
Osobní stránky
 
  Přístupy: 48754 Komentář Stáhnout Tisk E-mail
 

Vybrali jsme z tisku
křepelka šmok


ODS
REKLAMA


Hrad
REKLAMA


TOP články
REKLAMA