Virtually - titulní stránka Fotolab Virtually

Pro naše čtenáře:

Připravili jsme pro Vás ve spolupráci s firmou BIZZ unikátní nabídku:

Nabízíme Vám bezplatné stáhnutí programu VIRTUALLY NEWS. Ten funguje jako RSS čtečka, což Vám umožňuje v pohodlí jednoho programu sledovat informační kanály ze širokého spektra internetových serverů. Patří k základní výbavě každého zkušeného „internetáře“. Čtečka RSS vyrobená pro Virtually zobrazuje v horní liště aktuální zprávy které budeme publikovat, takže budete mít přehled o všech novinkách.V uživatelské sekci si do zobrazování v liště můžete navolit i další oblíbené internetové servery.

Program má velikost zhruba 5MB. Stáhnout si ho můžete ze serveru www.bizz.cz po kliknutí na obrázek:

Tisková zpráva

Aktuality na českém Internetu již 24 hodin denně

Český Internet začíná žít 24 hodin denně 7 dní v týdnu


PRAHA 27.6.2005 – Pro všechny uživatele českého Internetu je od začátku prázdnin zdarma k dispozici nový systém, který umožňuje průběžně sledovat nejdůležitější informace publikované v denním tisku, novinky v časopisech a vše co se děje na nejoblíbenějších českých Webových serverech. Jako výsledek společného projektu s největšími vydavateli českého i zahraničního denního tisku a časopisů, Českým rozhlasem, televizními stanicemi a nejznámějšími internetovými magazíny, připravila společnost Digital Systems & Technologies českou verzi programového vybavení Bizz(TM) RSS News Assistant, kterou je možno si zdarma nainstalovat na váš počítač a mít ihned přehled o všech nových informacích, téměř ve stejném okamžiku jakmile se na Internetu objeví.

Systém využívá technologií RSS (Really Simple Syndication), které se nyní na Internetu šíří jako lavina především díky největším světovým médiím. Ta již léta hledala způsob, jak vedle stávajícího Webu a e-Mailu nabídnout ty nejčerstvější informace, aniž by je čtenáři museli dlouho a složitě vyhledávat nebo je to obtěžovalo jako dnes tolik obávaný a všeobecně zatracovaný e-Mailový SPAM.

RSS představují unikátní a přitom velmi jednoduché řešení, jehož výjimečnost spočívá právě v tom, že umožňuje těm, co informace vytvářejí, je v neomezené míře na Internetu publikovat, a těm, co informace hledají, si jednoduše zvolit, jaké informace je momentálně zajímají, a ty pak velmi rychle najít a v té nejbohatší škále průběžně sledovat.

Systém Bizz(TM) RSS News distribuovaný v České a Slovenské republice výhradně firmou Digital Systems & Technologies nabízí první ucelený systém přípravy, publikování a sledování novinek na Internetu prostřednictvím technologií RSS. Veškerý software je k dispozici ke stažení zdarma na mateřském serveru společnosti Digital Systems & Technologies www.bizz.cz a v úpravách pro konkrétní webové servery i na serverech účastníků tohoto projektu, kteří již dnes vydávají zprávy ve formátu RSS.

Účast v projektu je i nadále otevřena všem provozovatelům Internetových webových serverů,

kteří mají na svých serverech denně co nabídnout.


Zdroj a autor:

DS&T s.r.o.
Karel Peržela,

Vybrali jsme z tisku
křepelka šmok


ODS
REKLAMA


Hrad
REKLAMA


TOP články
REKLAMA