Virtually - titulní stránka Fotolab Virtually


Proč neřve Paroubek?

Petr Paulczynski

Podle zpráv požádal ministr vnitra Pecina Mirka Topolánka, aby stáhl svoji žalobu na vrhače kamenů. Takovou žádost považuji za naprosto bezprecedentní zásah do průběhu vyšetřování. Nedovedu si představit ten povyk, kdyby něco takového udělal Ivan "Íčko" Langer. Už to vidím. Mimořádná tiskovka, pan Jiří s výrazem tragéda oznamuje národu konec demokracie a noviny jsou zaplaveny Langrovými "úlety" počínaje jeho plivnutím na chodník v první obecné.

A tady si dobrosrdečný tlouštík s podporou socanů v zádech dovolí něco, za co by ho měli hlídací psi demokracie trhat na cucky. Jakoby nestačilo, že už mu prošlo neuvěřitelné porušení lustračního zákona při jmenování svého náměstka. Jak je možné, že někomu se vyčte i nos mezi očima a někomu jinému, shodou okolností pretendentovi barvy oranžové prochází průšvihy, za které by jiný, Langer především, byl vláčen médii a ani pes by od něho kůrku nevzal.

Je zhola nemožné, aby ministr vnitra vstupoval do probíhajícího vyšetřování. Nebo že by vyšetřování ukazovalo směr na klan Kočků? Pak bych se nedivil ani jeho zásahu, ani Paroubkovu mlčení.

Pane ministře Pecino, vyzval bych Vás k odstoupení, ale Vy asi cítíte silnou oporu, protože přece víme, s čí podporou jste usedl do svého dočasného křesla.

Co na to ale pan předseda vlády Fischer? Neměl by reagovat on?

Protože v zemi, kde se ministr vnitra vměšuje do probíhajícího vyšetřování už je možné všechno.

A dnes žádné další odkazy k uvolnění, protože včera byl můj server hacknut z Rumunska a na odstranění se pracuje.Petr Paulczynski
Ing Petr Paulczynski
Osobní stránky
 
  Přístupy: 18256 Komentář Stáhnout Tisk E-mail
 

Vybrali jsme z tisku
křepelka šmok


ODS
REKLAMA


Hrad
REKLAMA


TOP články
REKLAMA