Virtually - titulní stránka Fotolab Virtually


Adresát: David Rath, dočasný gubernátor Středočeského kraje

Marek ŠnajdrPane poslanče, současně hejtmane a zdravotnický privatizátore Davide Rathe, minulý pátek jsem byl od rána služebně mimo Prahu a Středočeský kraj, takže se mi bohužel do rukou nedostal středočeský tisk, ale řada mých známých mě již od rána upozorňovala na to, že jste na mě zase „myslel“. Podle sms zpráv mých přátel jsem byl vyrozuměn, že jste mi věnoval takřka 1/4 inzerce, kterou necháváte pod hlavičkou Středočeského kraje a za jeho peníze otiskovat v Denících Bohemia.

Text, který jste nechal vydat pod dvoubarevným titulkem „Kdo vládne ministerstvu zdravotnictví? Trestně stíhaný náměstek Šnajdr!“ je jedním slovem famózní! Váš druhý velký vzor po Adolfu Hitlerovi, Josef Goebbels by jej nenapsal lépe. Osobně Vás podezřívám, že tento druh textů píšete osobně vy sám, a o to více mi to lichotí. Pomyšlení na to, jak sedíte po večerech u počítače a „googlujete“ mě a současně studujete složky o mé osobě dodané vašimi Stbáckými přáteli, posiluje mé ego a dodává mi na pocitu důležitosti. Nejsem ješitný, v poslední době jsem o sobě četl více nepravd a lží, přičemž Vás podezřívám, že u počátku 99% z nich jste stál Vy sám osobně, to co jste dokázal vyplodit však přesahuje mou fantazii.

Dostál jste své pověsti – jste, diplomaticky řečeno, skutečně "netypický", chcete-li lidově, magor. Vaše chorobná nenávist, ctižádostivost a nepochybně i vnitřní zakomplexovanost vás ženou jako motor vpřed.

Nechci zde znovu detailně dávat na pravou míru informace, které jste shrnul pod nepřekonatelný titulek. Všechny tyto pseudokauzy již byly vysvětleny a mediálně vyvráceny tolikrát, že už ani nevím jak je znovu osvětlovat. Proto jen krátce, fakta: Vědomě lžete v tom, že jsem koupil „byt na pražském Smíchově“ za „661 tisíc korun“, v médiích se již několikrát objevila správná informace (která je mimochodem snadno dohledatelná na webu ve veřejném usnesení příslušného městského zastupitelstva). Údajný „byt“, je ve skutečnosti nezastavěný půdní prostor. Koupil jsem jej ve veřejné soutěži proto, že jsem nabídl nejvyšší cenu, a to mnohonásobně vyšší, než uvádíte. Navíc jsem uvedenou půdu koupil v době, kdy jsem neměl s politikou nic společného a nevykonával žádnou veřejnou funkci. Mám však pro vás nabídku. Jste-li chlap a ne roztřesená bačkora, jistě si za svými slovy s bytem stojíte. Nabízím vám jej proto okamžitě bezplatně k pronájmu, pokud tam budete alespoň pár dnů skutečně bydlet. Přesvědčte se na vlastní kůži! Věřím, že se neroztřesete před vlastní lží a mou nabídku přijmete. Jen prosím omluvte fakt, že do současnosti jde pouze o nepřestavěnou půdu, se všemi náležitostmi, které takovýto prostor nabízí – spousty odložených nepotřebných věcí, prádelní šňůry a prach. Jako férový pronajímatel vás ještě musím upozornit, že zvlášť v těchto dnech tam bývá poněkud chladno, dokonce tam jako na většině půd i mrzne, neb topení tam dosud není. Vás ale přeci hřeje odhodlání a demagogie. Jistě omluvíte i to, že v tomto „luxusním bytě“ není ani elektřina, voda či toaleta. Od kdy s vámi mohu počítat?

Co se týče vašich dalších „objevů“ ohledně mé údajné minulosti, je třeba říci jediné – v pseudokauzách, které vznikly před dvanácti lety, tedy v době, kdy jsem ještě ani netušil, že se budu střetávat s vaším géniem, jsem byl nezávislým soudem pravomocně zbaven všech obvinění. A to v době, kdy jsem v politice nebyl činný. Rovněž tato informace již několikrát médii proběhla a vám je dobře známa. Chápu, že je to pro Vás těžké se s tím vyrovnat, ale je to pravda, zkuste se s tím proto smířit.

Na závěr bych vám chtěl ještě jednou poděkovat a soukromně se Vám přiznat, že jsem pyšný na to, že se mnou zaobíráte vy sám – velevážená, všemi ctěná osobnost, celosvětově uznávaná kapacita, vzor morálky a etiky, prostě Mirek Dušín české politiky. Je to pro mě opravdová pocta. Bez vaší pozornosti bych se cítil jako bezvýznamný.Marek Šnajdr
první náměstek ministryně zdravotnictví
 
  Přístupy: 17446 Komentář Stáhnout Tisk E-mail
 

Vybrali jsme z tisku
křepelka šmok


ODS
REKLAMA


Hrad
REKLAMA


TOP články
REKLAMA