Virtually - titulní stránka Fotolab Virtually


Mým čtenářům

Jana Dědečková

Že důvodem válek může být jediná facka, což se s odstupem mnoha let jeví jako nepochopitelná malichernost, není třeba zdůrazňovat. Ta jediná facka však je pouze vyvrcholením dlouho střádaných neřešených problému. Co se týká války na Virtually, přiznávám svůj podíl v tom smyslu, že jsem dlouhodobě neřešila narůstající agresivitu diskutujících a nedokázala před touto agresivitou ochránit sebe ani své autory stanovením jasných pravidel diskuse. Pravidel, jenž by vstupem do diskuse dobrovolně přijali diskutující na mém webu. Neexistencí těchto pravidel mohl vzniknout mylný dojem, že si každý může říkat a dělat co chce a je marné dodatečně vysvětlovat, že tomu tak není. Dovolíte-li dítěti vše, nemůžete se divit, že vám vyroste nezvedený spratek, který vás občas přetáhne přes hlavu. Všichni to víme, je proto zbytečné patlat se v příčinách. Za důležitější považuji odstranit důsledky a vyhrocenou situaci řešit tak, aby se na mém webu cítili dobře nejen čtenáři, ale i autoři.


Po mnoha emailech, kterými jste se vyjadřovali k zachování diskuse, ale i opačně, a po mnoha hodinách, které jsem strávila špionážní činností na českých i zahraničních serverech, jsem se rozhodla vytvořit novou diskusní platformu, která bude založená na registraci diskutujících a jejich souhlasu se stanovenými pravidly. Lucius Seneca řekl, že nejlepší lék na hněv je prodlení. Dopřejme si klid a rodinnou pohodu přes vánoční svátky. Je to ten nejlepší čas, aby všem zúčastněným /tím mám na mysli pochopitelně i sebe/ zchladly hlavy. 2. 1. 2010 vás Virtually uvítají v novém kabátě. Potřebujeme se navzájem a jak napsal pan Havránek, tato válka by byla bez vítěze.

Vaše JDJana Dědečková
Bývalá členka Rady ČT v období tzv. televizní krize. Šéfredaktorka Virtually a místopředsedkyně a mluvčí Občanského sdružení televizních a rozhlasových koncesionářů
 
  Přístupy: 130554 Komentář Stáhnout Tisk E-mail
 

Vybrali jsme z tisku
křepelka šmok


ODS
REKLAMA


Hrad
REKLAMA


TOP články
REKLAMA