Virtually - titulní stránka Fotolab Virtually


Kam kráčíš, drahá ODS?

Petr Pokorný

Svoboda, liberální prostředí a trh.

Ukazatele, které nám dávají správný směr. Porušíš li je, dostaneš se do katastrofální situace. Zdroje jsou, plácal si Špidla ústa, ještě nejsme předluženi, lhal bývalý odborář Škromach a všechny poplatky a daně zavedené ODS zrušíme, křivě a špinavě odírá republiku Paroubek s Rathem. A místo toho, aby ODS jako jeden muž (či žena) vstali a zahřměli: lžete, podvodníci, stačí se podívat, když na dluh žily USA a jaké katastrofa se blíží pro celý svět, když už to samé si předem odzkoušela Argentina s desítkami mrtvých! Kdy jindy než teď byste měli občanům ukázat, kam se řítíme, když socialismus proroste do politické ekonomiky! Ještě nemáme dluhy jako Německo, Franci či Itálie! Zatím!

A po nás potopa, socialisté z ČSSD. Větší potopa než po komunistech, ti alespoň nezatínali sekyry do futer, a když, tak alespoň ne viditelně, ale skrytě.

A místo toho?
Pane Juraji Raninče, Vy sedíte s Moravou dva roky. Máte na něj podezření dva roky, ale teprve když Nova odvysílá tajně nahraný pořad, prozřete?

Pane Tlustý, Vy po údajném úletu v KSČ jste teď natolik prozřel svobodou, že chcete platit různé "Baroše" ze státního rozpočtu, jako to bylo za komunistů a vládnout s kýmkoliv a kdykoliv i za cenů Škromachovsko-Paroubkovských dluhů? Už dříve jste naznačil, že jste skvělý vyjednávač!

A Vy, pane primátore pražský, chcete snad tvrdit, že premiér Topolánek vůbec nemá pravdu, když se vyjadřuje s částečným despektem o pražské ODS?

Nevidíte, kam až ODS v Praze klesla a jak mocensky se svými občany jedná? Praha volí svobodu a trh. A co má za to od radních? Co má za to od ODS v Praze? Jak arogantně se chovají na radnicích? Pár metrů od starších zástaveb páni radní prodávají každý metr bankám, pojišťovnám či kdejakým developerům jako na Pankráci pod heslem "prachy, prachy, prachy..." Zeleň se také dá zpeněžit jako u Prokopského údolí či jinde. Praha 1 až 13, developeři, investoři, banky či pojišťovny a "prachy, prachy, prachy..." Že zde máme také žít? A proč, dejte nám hlasy a táhněte! Protesty, neprotesty, výstavba sype. Kulturní památky, mrakodrapy, kostely a supermoderní zrůdnosti, vše na jednom poli. Unesco zvedá varovně prst, občané se bouří, megalomanská realitní společnost ECM se vysmívá a plánuje další betonové loby a mrakodrapy na Pankráci do přehuštěné zástavby, i kdyby místní občany pokryla tmou a uzavřela jim cesty k domovům. Honosné vpravdě české názvy jako City Deco a City Element si razí cesty bez povolení pod záminkou světlých zítřků a soud nesoud, majitelé ECM likvidují poslední kousky zeleně pod záštitou ODS! A propos: prý generální ředitel vysadil jeden stromek na Pankráci jako konkurenci betonovému městu Prahy 4!

To je ta ODS, záštita svobody a trhu v Čechách, pane Béme? Já skutečně nevím, jestli Morava nebo Tlustý, či zda má vypadnout jenom Juraj Raninec, Jan Schwippel nebo i další, koketující s ČSSD. A dokonce ani zatím nevím, zda Bém, nebo Topolánek.

Vím však jedno: místo toho, abyste teď stáli jako skála, jako tvrdá zeď v jednom šiku proti podvodům, zadlužování a demagogii, řešíte věci osobních rozepří a zloby!

Místo toho, abyste bránili Českou republiku před světovou krizí, necháte se urážet od podvodníků typu Ratha a Paroubka!

A místo toho, abyste zarazili další zadlužování od demagogů a zdánlivých ekonomů docenta Jiřího Havla a pseudoekonoma Sobotky, házíte ve sněmovně na sebe špínu a nedokážete čelit posměškům a osočování!

Cožpak vám Česká republika a její občané za to nestojí, abyste nakonec osobními útoky dostali do vlády opět ty, kteří nás přivedli na pokraj katastrofy dluhů a závislosti?

Zaražte, dokud je čas! A vy, kteří nechcete už dále hájit svobodu a svobodné podnikání, odejděte. Nemáte u slušné pravice co pohledávat! Za morálku a svobodu stojí bojovat. Vy už to nedokážete, pánové Tlustí a spol.? Zaražte a zaražte i ty z ODS, který berou státní službu pouze jenom jako výtah k moci a penězům!

Nechte je odejít k Paroubkům a Škromachům.

Jinak ztratíte voliče a zastánce a my ztratíme jedinou stranu, která má hájit osobní svobodu a osobní zodpovědnost!Petr Pokorný
zakladatel webzinu Pařát
 
  Přístupy: 70066 Komentář Stáhnout Tisk E-mail
 

Vybrali jsme z tisku
křepelka šmok


ODS
REKLAMA


Hrad
REKLAMA


TOP články
REKLAMA