Kolik „pokusů o převrat“ udělala levice v USA?

Ivo Cerman

Ivo CermanTakových „útoků na demokracii“ udělala levice v USA víc, a nikdy jim za to nehrozily represe, kterými teď vyhrožují republikánům. Připomeňme se je.

Chybí řemeslníci, stát zaplavují nepotřební vysokoškoláci

Dalibor Uhlíř

Školství se musí změnit. Škola není jen o vzdělání, ale také o výchově. Děti se mají učit myslet, nikoli „co si myslet“. Zrušme ideologicky zavedenou inkluzi - snižuje kvalitu vzdělání. Posílit se musí kompetence ředitelů škol.

Když dva dělají totéž

Ladislav Jakl

Do sídla demokratické instituce vtrhne dav a znemožní zvoleným zástupcům lidu, aby řádně zasedli a ustanovili pro příští čtyři roky prvního občana. Platí na to rčení: kdo seje vítr, sklízí bouři? A co na to média? Odsuzují vpád davu? Tleskají mu?

Podepsal by Václav Havel Několik vět 2021?

Jana Zwyrtek Hamplová

Jana Zwyrtek HamplováPrvní dny roku 2021 znovu a jasně ukázaly, že i když se současní politikové velmi často zaklínají slovy demokracie, ve skutečnosti se dost zoufale vzpírají všemu, co demokracii vytváří nebo ji alespoň vzdáleně připomíná.

Politikaření se zabydlelo už i ve sportu

Josef Havránek
Mistrovství světa v hokeji mě už dávno nebere, ani nedržím palce běloruskému atamanovi Lukašenkovi...

Ale když čtu oficiální zdůvodnění, kterým IHF vysvětluje, proč se letošní MS nemůže konat v Bělorusku, ze všeho nejvíc se mi vybavuje slovo pokrytectví.

Mýtus o Trumpově puči v Kapitolu 6. 1. 2021

Ivo Cerman

Ivo CermanPřipomíná to požár Říšského sněmu na začátku nacistické diktatury. Ptejme se: komu to prospělo? Nařídil útok Trump? Jak to, že to šlo tak lehce? Jak daleko zajdou demokraté v pomstě?

Proč zachovat naši suverénní národní měnu - českou korunu

Miroslav Křížek

Miroslav KřížekJako ekonom jsem jednoznačně pro zachování naší národní měny a to hned z několika zásadních důvodů.

Není prezident jako prezident

Petr Štěpánek

V České republice máme dvě lékařské komory. V jedné se sdružují lékaři, kteří pečují o ústní dutinu, ve druhé ti ostatní. Každá z komor si volí svého prezidenta. Zatímco prezidentem České lékařské komory je MUDr. Milan Kubek, spíše odborář než věhlasný specialista, v čele České stomatologické komory stojí doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc., stomatochirurg a mezinárodně uznávaný specialista na laserovou a estetickou medicínu.

„Tak to jsou Češi! „

Josef Havránek

Německý Der Spiegel nám to spočítal. Prý - koronavir se v Česku dramaticky šíří, ale podle průzkumu se hodlá nechat očkovat jen 30 procent obyvatel. To víte - tihle blbí Češi!

3x a dost: zničí Německo konečně Evropu?

Vendula a David Zahumenští

S opravdovým zděšením si člověk čte zprávy z Německa. Ano, jejich média fungují nepochybně stejně odporně jako ta naše, pod vlivem politické korektnosti jsou déle a mnozí do ní zabředli až po uši a nikdy se už nevyhrabou, ale přesto by člověk měl těm varovným informacím naslouchat.

Syndikovat obsah

___________________________________________________________________________________