Zacykleni v koronaviru

Václav Klaus

Covidová hysterie kulminuje. Slova „covid“ a „koronavirus“ opět dominují mediálnímu zpravodajství. Není to však žádná druhá vlna nemoci (neboť ta vlny nemá), je to druhá vlna poplašných zpráv, která byla alarmisty dlouho dopředu avizovaná. Je Covid-19 – pouhou nemocí nebo instrumentem k přeměně společnosti?

Prymula nenávidí hospody

Ladislav Jakl

Velká část národa se s jeho jménem setkala až letos na jaře v souvislosti s některými jeho extrémními výroky kolem covidové karantény. Já jsem se s ním ale potkal - nebo spíše utkal - už dříve.

Migrace a bezpečnost

Petr Robejšek

Mediální orgie okolo korony zastiňují všechno ostatní a to je osudová chyba. Za rok se budeme na covid dívat jako na zimní onemocnění a jedno z mnoha rizik, se kterými žijeme. Ale migrace je trvalý proces rozkladu západní civilizace. Je tu pořád - den ode dne - a zvyknout si na ní nesmíme. A proto o ní píši již třetí text za sebou. Připomínám tak páté výročí počátku masové migrace.

Rozumím tomu správně, pane Hamáčku?

Josef Havránek

Už ty první úniky informací z balíku Evropské unie, týkající se povinného přerozdělování migrantů, zjevně vyděsily nejenom ministra vnitra Hamáčka...

Vydíráni strachem

Monika Čírtková

Protože mám z nemocí obecně respekt, z koronaviru také, sleduji samozřejmě zpravodajství o aktuální epidemiologické situaci. Nijak soustavně a podrobně, televizi téměř vůbec, ale klikám si každý den na titulky, které se mi objevují na hlavní straně prohlížeče, na Seznamu a na Novinkách. A stále více si uvědomuji, jak strašlivě manipulativní jsou.

Vítejte v covidovém RVHP

Markéta Šichtařová

Výraz oxymóron či protimluv označuje něco, co nedává logický smysl: suchý déšť, částečné těhotenství, sladká sůl, horký mráz.

Evropská komise, ze srdce ti (ne)děkuji!

Petr Machovský

Když už se zdálo, že vlastenecko-konzervativně-euroskeptickou scénu nadobro rozvrátí covid, přichází Evropská komise s dalším osobitým nápadem, který zaručeně stmelí všechny znesvářené.

Kupte si svého migranta. EU se začíná chovat jako zoufalá trhovkyně

Jana Marková

Pokud si většina občanů něco nepřeje a EU nám to přesto nařídí, tak demokracie skončila. Naprostá ztráta suverenity zabalená do hesel o solidaritě. Částka 10 000 eur na jednoho migranta. Tuto cenu stanovila EU za to, že budeme ochotni přijmout v nějakém časovém horizontu blíže neurčený počet migrantů.

Hilšer za 18, Antl bez 2 za 20

Petr Štěpánek

Tak jsem se od České televize nejprve dozvěděl, že Marek Hilšer je prý nezávislý senátor, tvrdila to moderátorka Událostí komentářů Marcela Augustová, a o něco později, a to v titulku, že prý je nestraník.

Andrej Babiš je na mém seznamu chráněných druhů!

Josef Havránek

Už několikrát jsem se tady přiznal k mizerné povaze - k nedostatečnému respektu k autoritám, k extrémní kritičnosti...

Syndikovat obsah

___________________________________________________________________________________