Virtually - titulní stránka Fotolab Virtually


RUEDIGER SCHACHE: Tajemství sedmi závojůKdo hledá pravdu, najde smysl života a lásku! Zažijte fascinující objevnou expedici za tajemstvím svého života. Cesta k pravdě vede skrze sedm iluzí. Jsou jako závoje, jež nám zahalují podstatu. Jakmile jim porozumíme a odhrneme je, všechno kolem nás se viditelně zjednoduší a náš život dojde naplnění: konflikty se vyřeší, vztahy se prohloubí a vznikne prostor pro vnitřní mír a stabilitu. Autor nás tímto procesem osvobození provede v sedmi krocích. Dozvíme se, jak léčivě působí osobní pravdivost a naučíme se stále více milovat sebe i druhé.


RUEDIGER SCHACHE se zabývá výzkumem vědomí. Působí jako spisovatel, nezávislý novinář, vedoucí seminářů, učitel a lektor. Po ukončení studia ekonomie a psychologie pracoval mnoho let jako manažer v jednom z nejúspěšnějších průmyslových podniků v Německu.

Na svých četných cestách po Spojených státech, Mexiku a Asii a během dvou let strávených v léčebném centru v Brazílii absolvoval řadu rozmanitých školení. To vše vedlo k jeho hlubokému a úplnému přehledu o souvislostech osobní reality, lásky, vztahů a smyslu lidského bytí, o vnitřních a vnějších souvislostech týkajících se témat, která určují náš život.

Euromedia Group vydala jeho bestseller Tajemství přitažlivosti srdce.

Vydala Euromedia Group k.s.,Ikar

Koupíte na www.knizniweb.cz, v knihkupectví a Knižním klubu.


 
  Přístupy: 15202 Komentář Stáhnout Tisk E-mail
 
Vybrali jsme z tisku
křepelka šmok


ODS
REKLAMA


Hrad
REKLAMA


TOP články
REKLAMA