Virtually - titulní stránka Fotolab Virtually


Veřejnoprávní vymývání dětských mozků

Zbyněk Klíč

Staršímu člověkovi pokud řeknete, že rodina může být i mezi mužem a mužem, pravděpodobně Vámi bude pohrdat. Zažil totiž pouze tradiční rodinu a není ještě zkažen moderními ideologiemi. Dnešní děti však byly vrženy do doby, kdy tradiční obrazy přestávají být uznávány a musí tak teprve poznat, co je dobré a co zlé. O to důležitější je škola, aby tradiční schémata prohlubovala a nikoliv ohlupovala rovnostářskými klišé. Televizní pořady pro děti jsou také jistým druhem vzdělávacího nástroje a to co předvedlo nedělní ranní vysílání pořadu prvního programu ČT Hřiště 7, přesahuje všechny meze.

Děti se tu učily o tom, co je gender. Evidentně zapálená moderátorka děti podprahovými otázkami vedla k jednomu správnému zjištění, že totiž žádné rozdíly mezi kluky a holkami nejsou.

Jedním z témat byla matematika, a jestli kluci jsou pro ni vhodnější než holky. Sugestivní moderátorka nabádala nicnetušící holčičku ke „správné“ odpovědi, že to tak není. V úvodu zřejmě ještě nezmanipulované dítko odpovědělo, že prostě klukům odpoví, že „se hodí na něco jiného“, což vyvolalo významné několikavteřinové mlčení, které jako by sankcionovalo za „nekorektní“ odpověď, tedy že každý máme předpoklady pro něco jiného.

Další tématem bylo nošení lavic – moderátorka se zeptala, zda je správné, aby učitelka položila otázku, „jestli je tu nějaký silák“, nebo by se spíše měla zeptat, „kdo chce odnést lavici“, rozuměj, aby mohly i holky. Přísedící moderátor zřejmé také zčásti nepatřičně (i když vzápětí svoji chybu uznal) uvedl, že ho přece vždycky doma učili, že má být gentleman a těžké věci nosit on, nikoliv žena. Ouha! Tradiční klišé, avšak rychle vypuzené dotazem, co když je holčička silnější a vidí slabého chlapce, že mu přece také má pomoci. K definitivnímu uznání omylu pak moderátora dovedla úvaha, že kluk by vlastně měl být gentleman a holčičce by, pokud si to přeje, měl umožnit lavici odnést.

Ženy do dolů a muži za plotnu
Schopnost naučit se matematiku či jakýkoliv jiný administrativní a humanitní předmět je otázkou pro výzkumníky, zda je přirozeně jednodušší pro muže či ženu, u fyzické práce je to snad každému zřejmé. Dobrý příkladem budiž atletika či jiný fyzický sport, kde ženy prostě přirozeně dosahují horších výsledků než muži (tím není řečeno nic negativního, ženy zase běhají ladněji než muži) a tedy i schopnost odnést lavici nebo pokácet strom je přirozeně mužská záležitost.

Založit manuální rovnost mezi mužem a ženou přirozeně vede k tomu, co jsme tady čtyřicet lety měli za komunismu – žena za pásem, v dole či v nákladním autě měla znamenat absolutní zrovnoprávnění s mužem. Bohužel to znamenalo strádání na jejím těle a jistě i mysli, ale hlavně to bylo přítěží pro její děti, které jistě toužily vidět doma někoho jiného než strhanou ženu, která první na co myslela, bylo se rychle vyspat než si hrát s dětmi. Ty byly vrženy do státních jeslí a zde vystaveny ničím nechráněné komunistické indoktrinaci.

To stejné teď používá Česká televize. Vytrhne dítě z rozumového vlivu rodičů a prostřednictvím pasivního sledování obrazovky do něj „naleje“ genderové nesmysly. Přitom ČT má poskytovat vyvážené a nezkreslené informace…. O veřejnoprávnosti ČT si můžeme nechat jen zdát - nejen že ohlupuje dospělé normalizačními estrádami, ale co hůře, indoktrinuje děti a vštěpuje jim zvrácenou ideologii, která popírá všechno, na čem je tato civilizace založena. To je pro rozumně uvažujícího člověka šokující zjištění.



Zbyněk Klíč
výkonný redaktor CEVROREVUE
 
  Přístupy: 7194 Komentář Stáhnout Tisk E-mail
 





Vybrali jsme z tisku
křepelka šmok


ODS
REKLAMA


Hrad
REKLAMA


TOP články
REKLAMA