Virtually - titulní stránka Fotolab Virtually


Když císař nechodil pěšky

Pavel Landa

Když se nepochválíme sami, nikdo to za nás neudělá. Takže: V této poněkud rozpačité době by vás, domníváme se, mohla pobavit naše nová knížka
Jak císař pán nechodil pěšky
Zabývá se dopravními prostředky sloužícími k přepravě vojenských osob v době zhruba ohraničené životopisnými daty Františka Josefa I. a okolnostmi, často groteskními, které provázely jejich nasazování k vojsku. Nechybí ani doslovná znění prvních předpisů k provozu na pozemních komunikacích přesvědčivě dokazujících, že ani tady vlastně není vůbec nic nového. Detailně je také popsána první jízda Jeho Veličenstva v automobilu a vyvrácen tak známý omyl, že František Josef I. automobilům výslovně nepřál, i když je pravda, že také napříště dával přednost svým lipicánům.

Vozy, ekvipáže, železnice, bicykly, motocykly a automobily v téměř 300 ilustracích, například s poučením o tom, jak dávat naprosto legálně (a vyúčtovatelně!) spropitné či šmírgeld, vás bezpečně odvede od dění na naší i jiné politické scéně.

Kritikům, neboť takoví se na internetu vyskytují aniž by knihu četli, už předem oznamujeme, že otřepaná historka o císaři pánu a jeho procházce po novém pražském mostě je v naší knize také zaznamenána, byť v jediné větě.

Knížka byla uvedena na trh právě dnes a lze si ji také objednat na internetové adrese zde

Smíme-li poradit: chcete-li naši knihu věnovat k Vánocům například svému tchánovi, lékaři, právnímu zástupci či automechanikovi, objednejte si ji už dnes. Ať si ji ještě stačíte přečíst.

Čímž se, jak doufáme, z této nehorázné reklamy stává poctivá služba laskavým čtenářům tohoto serveru.Pavel Landa
Pavel Landa je spoluautorem knih Encyklopedie pro milovníky Švejka (I. a II. díl) a Vojenská kuchařka, a autorem knih Dějiny budou od útery, Ženy, ženy, ženy
 
  Přístupy: 94904 Komentář Stáhnout Tisk E-mail
 

Vybrali jsme z tisku
křepelka šmok


ODS
REKLAMA


Hrad
REKLAMA


TOP články
REKLAMA