Virtually - titulní stránka Fotolab Virtually


Svatoušek aneb Cyril Svoboda zářivou hvězdou OVM

Josef Havránek

Tak mě dnes při sledování OVM napadlo - Havel zase jednou sestoupil z obláčku - hlava, nehlava se pustil do pražské Radnice a tak přeochotný Moravec hned poníženě přispěchal ku pomoci se svou troškou do mlýna...

Ale asi to tak úplně nebude - neboť, pokud je mi známo, pořad se připravuje s větším časovým předstihem. I tak však byla tahle televizní diskuse o těch omílaných pražských poměrech docela interesantní.
Václav Moravec tentokrát, kupodivu, působil poměrně objektivně, primátor se opravdu moc a moc snažil, (ovšem obhájit Opencard, zřejmě není tak úplně v lidských silách) ale vůbec ten největší dojem, na mne dnes, přece jenom udělal Cyril Svoboda.

Tolik hysterie, křečovitosti, nucených, falešných úsměvů - vše tak pěkně pohromadě - jsem už dlouho neviděl. Nevím, zda to je v tomhle lidoveckému předsedovi jako v tý koze, nebo jen ztrácí poslední zábrany v reakci, na tu stále pravděpodobnější, eventualitu, že KDU - ČSL pod jeho vedením v nadcházejících volbách zřejmě pohoří.

Na Novinkách to zase viděli poněkud jinak, tuhle nedělní televizní diskusi tady komentovali pod titulkem Bémovi tekly nervy. Nelze to vyloučit, ale v takovém případě, pokud už tedy zmíněná redakce používá tyhle bulvární - expresivní titulky, by se asi hodilo, alespoň v následujícím textu spravedlivě doplnit , že přítomný Cyril Svoboda vytekl úplně celý...Josef Havránek
 
  Přístupy: 41468 Komentář Stáhnout Tisk E-mail
 

Vybrali jsme z tisku
křepelka šmok


ODS
REKLAMA


Hrad
REKLAMA


TOP články
REKLAMA