Virtually - titulní stránka Fotolab Virtually


Všechno jednou končí

Jana Dědečková

S koncem léta přišla i poslední Virtuálka Jarka Nohavici, které publikoval na mém webu každé pondělí od 15. května do 28.října 2009. Smutnou a tklivou Virtuálkou s příznačným názvem Skončilo léto se rozloučil a já doufám, že nikoli natrvalo. Jeho hudební komentáře, které týden co týden s nadhledem a láskyplnou formou hodnotily politickou a společenskou situaci, byly příjemným zpestřením návštěvníkům nejen mého webu, ale celé internetové veřejnosti. Doufám rovněž, že Jarek není vedle básnického talentu stejně obdařen i talentem věšteckým, a že nás jaro s Vojtou nečeká opravdu. Ale to už bude záležet jen a jen na nás.

Čtyřměsíční spolupráci s Virtually, která pro mne byla nesmírnou ctí a potěšením, Jarek Nohavica završí neveřejným Koncertem pro Virtually.cz.Veškeré informace o koncertu, jakož i link na přímý přenos, najdete na Jarkových oficiálních webových stránkách.

Pro mne zbylo už jen jediné. Poděkovat Jarkovi, že si pro své popěvky vybral můj web.
Jarek byl pro mne posilou v dobách předlistopadových a pokládám téměř za osudové, že právě v dvacátém výročí naší SAMETOVÉ, mě spolupráce s ním opět posílila a dodala naději. Nebýt spolupráce s Jarkem, snad bych už činnost tohoto serveru definitivně ukončila. Neboť ani mi se nevyhýbají stavy frustrace a únavy, a bolestně se mě dotýká roztříštěnost pravice. V takových chvílích bych nejraději se vším praštila.
Ale jen do chvíle, než se ozve „neřvi, schop se, jedeme dál“. Ano, jedeme dál. Odpočívat můžeme, až nám nasadí papírové boty.

Díky, Jarku.


nohavica.cz:

KONCERT PRO VIRTUALLY - PŘÍMÝ PŘENOS 30.10.2009
V pátek 30. října 2009 se uskuteční neveřejný koncert Jarka Nohavici nazvaný Koncert pro Virtually.cz. Na speciálním jedinečném koncertě zazní živě všechny Virtuálky, které od května do září daly vznik novému mp3 internetovému albu.
I když je koncert neveřejný - můžete být u toho - celý koncert budeme živě přenášet prostřednictvím tohoto webu od 19.30 hodin. Odkaz na streamované audio bude zveřejněn v den koncertu - v pátek 30.10.2009 odpoledne. Přijďte si poslechnout Virtuálky, jak jste je ještě neslyšeli. A pokud přímý přenos nestihnete, budete mít možnost si celý záznam na tomto webu poslechnout nebo stáhnout dodatečně.
Mimochodem Virtuálky mají už své oficiální recenze.Jana Dědečková
Bývalá členka Rady ČT v období tzv. televizní krize. Šéfredaktorka Virtually a místopředsedkyně a mluvčí Občanského sdružení televizních a rozhlasových koncesionářů
 
  Přístupy: 93040 Komentář Stáhnout Tisk E-mail
 

Vybrali jsme z tisku
křepelka šmok


ODS
REKLAMA


Hrad
REKLAMA


TOP články
REKLAMA