Virtually - titulní stránka Fotolab Virtually


Pohár přetekl

Jana Dědečková

Během včerejšího dne jsem zablokovala přístup do diskuse pod články Jindrovi, Kajanovi, peonovi11 a Brabcovi. Pohár přetekl a moje trpělivost je u konce. Osobní výpady vůči autorům nepovažuji za projevení názoru. Nehodlám hlídkovat a mazat jednotlivé urážky, ale zablokuji přístup každému z diskutujících, pokud se bude vyjadřovat urážlivě k osobě mé, nebo mých autorů. Hospodský, který nalévá zadarmo a ještě si nechá nadávat , by se vám jistě jevil jako blázen. Nehodlám vám takového blázna dělat ani já, ale ani autoři, kteří zde přispívají svými texty. Domnívala jsem se, že svobodná diskuse bude mít samočisticí regulační účinky a diskutující se sami zbaví frustrovaných individuí, kteří svobodu pouze zneužívají a léčí si své komplexy. Bohužel, nestalo se. Slušní diskutéři, kteří zde chodili dříve, to už vzdali, a přestože zůstali čtenáři Virtually, diskuse se raděj neúčastní. Ne každý snese být vytrvale nazýván pomatencem, sviní, černoprdelníkem….atd.(jedny z mírnějších) jen proto, že má jiný názor. Těm, kteří se stále ještě snaží slušnou formou polemizovat s texty autorů nebo názory diskutujících, děkuji.

Čtyři diskutéry jsem zablokovala, neznamená to ale, že by se k osobnímu napadání neuchylovali i jiní. Brzy se ukáže, jestli mou výstrahu pochopili. Nerada bych rušila diskusi úplně, ale nebude – li východisko, učiním tak bez zábran.

Přeji vám všem pěkný denJana Dědečková
Bývalá členka Rady ČT v období tzv. televizní krize. Šéfredaktorka Virtually a místopředsedkyně a mluvčí Občanského sdružení televizních a rozhlasových koncesionářů
 
  Přístupy: 12200 Komentář Stáhnout Tisk E-mail
 

Vybrali jsme z tisku
křepelka šmok


ODS
REKLAMA


Hrad
REKLAMA


TOP články
REKLAMA