Virtually - titulní stránka Fotolab Virtually


To máte za Paroubka, blbouni!

Josef Havránek

V minulých dnech projednávala Krajská rada Karlovarského kraje 128 návrhů kulturní komise na přidělení grantů. Jediným odmítnutým projektem byl recesistický festival v Sokolově, kde v loni vyhlásili papalášem roku Jirku Paroubka.
Přes všechny ty následné komentáře, lze jen obtížně předpokládat, že šlo o pozoruhodnou náhodu, trapnou shodu okolností a nikoliv o exemplární trest.

Jen pro úplnost nutno ještě dodat, že ve zmíněné devítičlenné Radě zasedá šest sociálních demokratů. Možná, že si někteří naivkové, před několika měsíci, skutečně mysleli, že ten křečovitý humor, pokus o nadhled, s kterým se manželé Paroubkovi snažili tuhle "výhru" komentovat (ve tváři lehký smích - hluboký v srdci žal), byl upřímný...
Politiky nelze podceňovat - tedy, alespoň paměť mívají obvykle dobrou!

Tihle lokální ( lokajští) karlovarští politici tak veřejnosti předvedli známou etudu - Urazili jste našeho strejdu, tak tady máte přes hubu!

Považuji tenhle vcelku banální příběh loajality krajských politkářů (šlo jen o mizerných 30 tisíc) za docela poučný. Možná, pokouším se tomu uvěřit, že si napříště, alespoň někteří z těch převážně mladých , ostentativně apolitických návštěvníků podobných zábavných show uvědomí , že ty volby zase nejsou taková úplná blbost. Že ta jejich přezíravost, lenost - nechuť zúčastnit se, fakticky - ze všeho nejvíc, nahrává právě těm malicherným, mstivým politikům...Josef Havránek
 
  Přístupy: 11570 Komentář Stáhnout Tisk E-mail
 

Vybrali jsme z tisku
křepelka šmok


ODS
REKLAMA


Hrad
REKLAMA


TOP články
REKLAMA